සිනමාවේ ගීත ලොවින් 39 (Part 02) – Dheere Dheere Se Meri Zindagi

කාලෙකට පස්සේ පුංචි උපසිරැසි ගැන්විමක් කලේ ..කවුරුත් අසාවෙන් බලයි කියලා හිතෙන හින්දි ගීතයක් තමයි සිංහල උපසිරැසිත් එක්කම අරන් ආවේ.මුලින්ම තාරක මලයටත් ස්තුතියි කියන්න ඕන.මොකද මට කලින් මේකට එයා උපසිරැසියක් කරලා තිබ්බා.කොහමහරි බයිස්කෝප් මංසලට මේක රැගෙන එන්න මට අවස්ථාව ලැබුනා.මේක තමයි මං කොහොමත් බයිස්කෝප් මංසල වෙනුවෙන් ලියන පලවෙනි ලිපියත්.වැඩිය කියන්න දෙයක් නෑ.

මේක චිත්‍රපට ගිතයක්නම් නෙමෙයි.සිංදුව ගයනා කරන්නේ අපි කවුරුත් දන්න HONEY SINGH.ඒ වගේම මේකට රංගනයෙන් දායක වෙනවා රිතික් රෝෂන් වගේම සෝනම් කපුර් .එහෙනම් ඔන්න කට්ටියම නරබලා අදහසක් එහෙම පල කරලා යන්න .ඉස්සරහටත් මේ වගේම අලුත්ම සින්දු කීපයක් අරන් එන්න හිතේ තියන් ඉන්නවා.එහෙනම් කට්ටියටම ජය වේවා

සිනමාවේ ගීත ලොවින් 39 (Part 01) – Dheere Dheere Se Meri Zindagi

2 thoughts on “සිනමාවේ ගීත ලොවින් 39 (Part 02) – Dheere Dheere Se Meri Zindagi

 • September 10, 2015 at 12:05 AM
  Permalink

  තාරක, ලහිරු දෙන්නටම ස්තූතියි එකම ගීතයට උපසිරසි දෙකක්ම ලබා දුන්නාට

 • September 9, 2015 at 11:43 PM
  Permalink

  ජයෙන් ජය…!!
  තව තවත් ලිපි අරගෙන එමු
  සින්දුම විතරක් නෙවෙයි. බයිස්කෝප් ගැන එහෙමත්.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!