මේ අවුරුද්දේ Mission Impossible පස්වැන්න [Rogue Natio] ලෙසින්

2015 ජූලි මස 27 දින ලොවපුරා තිරගතවීම ආරම්භ කරන ලද Mission: Impossible – Rogue Nation සලරුවෙහි ප්‍රධාන චරිතයට පන පොවන්නේ හොලිවුඩ් නලු ටොම් කෘස් ය.ඔහු ගැන අමුතුවෙන් කියල දෙන්න ඕනි නෑනේ ඉතින්.මෙහි අධ්‍යක්ෂණය Christopher McQuarrie වන අතර මේ වනතෙක් ඇමරිකාවේ  තිරගත වීමෙන් ලැබී ඇති ආදායම $ 172,551,678 කි.ලොවපුරා තිරගත වීමෙන් ලැබී ඇති ආදායම $481,551,678  එය Box Office වාර්තාවකි.සලරුව නිර්මාණය කිරීමට $ මිලියන 150 වියදම් වෙලා තියෙන්වා.කොහොම වුනත් මේ චිත්‍රපටය කලින් Mission Impossible ක්‍රියාදාම චිත්‍රපට 4ට වඩා  ප්‍රමිතියෙන් උසස් ලෙස්යි නිර්මාණය කරලා තියෙන්නේ. IMDB Rating: 7.8/10 ලබාගන්න මේ චිත්‍රපටය සමත්වෙලා තියෙන්වා.ලඟදීම මේ සලරුව ලඟදීම බයිස්කෝප් අඩවියෙන් සිංහල උපසිරැසි සමඟ ඔයාලට තිළින කරන්න අපි සූදානම්.

තවත් අලුත් සලරුවක තොරතුරු සමගින් නැවත හමුවනතුරු ඔබට ජය.! 😀maxresdefault

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!