රිතීක් රෝෂන් අනතුරක…..

කට්ටිය ම දන්නව ඇතිනෙ මේ දවස්වල වැඩ කෙරී ගෙන යන කි‍්‍රෂ් 3 ෆිල්ම් එක ගැන. ඔන්න මේ කියන්න යන්නෙ ඒකෙ ෂූටින්වලදි සිද්ධ වෙච්චි අබ්බදස්සයක් ගැනයි.  කලින් ඒකේ වගේ ම මේකෙත් ප‍්‍රධාන චරිතය හම්බවෙලා තියෙන්නෙ රිතීක් රෝෂන්ට ම තමයි. ඊට අමතරව ඔය අපි කවුරු කවුරුත් දන්න විවේක් ඔබ්රෝයි සහ පි‍්‍රයංකා චොප්රා යන දෙන්නත් මේකෙ රඟපානවා. කොහොමින් කොහොමින් හරි පහුගිය දවසක තිබුණු මේ රූ ගත කිරීමක් අතර දි රිතීක් හැබෑ ම අනතුරකට මුහුණපාල තියෙනවා. ඒ කි‍්‍රයාදාම සිදුවීමක් රූ ගත කරන අතරතුරයි.
මේ අනතුර කොයි තරම් බරපතල වුණාද කිව්වොත් අධ්‍යක්ෂකතුමා එවලේ ම රූ ගත කිරීම් නතර කරල වහාම හදිසි වෛද්‍ය ප‍්‍රතිකාර සපයන්න කටයුතු කරල තියෙනවා. මේ සිදුවීමෙන් රිතීක්ගේ එක් අතක් දරුණු විදියට තුවාල වුණා. කෙහොමවුණත් වෛද්‍ය ප‍්‍රතිකාරවලින් පස්සෙත් බැන්ඬේජ් එකක් දාගත්ත රිතීක් ආයෙම වැඩට බැස්සයි කියලයි ආරංචිය තියෙන්නේ.
~ලිපිය කේ යූ ජී උදාර සහෝගෙන් ~

විකියා

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

විකියා has 159 posts and counting. See all posts by විකියා

One thought on “රිතීක් රෝෂන් අනතුරක…..

  • November 19, 2012 at 8:53 AM
    Permalink

    film aka maxxa wagey..kohoma hari beyra aka hoda…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!