2014 වසරත් අවසානයි.. 2015 සිනමාව වෙත සූදානම් වෙමු…

වසරක් ගෙවී ගිහින්, 2014 වසර සිනමා විශ්වයට හොඳ නරක, දුක සතුට උරුම කර දුන්නා වගේම අපිත් අපිට හැකි පමණින් ඔබත් එක්ක ඒවා බෙදා හදා ගන්න කටයුතු කළා. ඒ සියල්ල එක්ක අපගේ මව් අඩවිය සිනමාවේ අහු මුළු අවුස්සන්න විවිධ භාෂා, විවිධ හැඩ, විවිධ මෝස්‌තර සපිරි සිනමාව රුපවාහිනිය ජයගන්න අපේ පුංචි රටේ සිංහලේ භාෂාවෙන් විශාල වැඩ කොටසක් කරගෙන යනවා. ඉතින් බයිස්කෝප් නම් අපිට, ඔබට මේ ලැබුවා වූ නව වසරත් සිනමාවේ ජය කෙලෙලි නංවන්නට හැකි වේවායි කියලා අපි අපිම පතාගන්නා අතරේ ලෝක වාසි සැමට ලැබුවා වූ මේ 2015 නව වසර කිරියෙන් පැණියෙන් ඉතිරෙන සුභම සුභ නව වසරක් වේවායි පතනවා.

[divide style=”2″]

ඉතින් වසර ආරම්භයේ සුපුරුදු විදියට නව ලිපියක් නැතුව පොඩි වීඩියෝ පටයක් ඉදිරිපත් කරන්න හිතුවා. 2015 වසරේත් අපූර්ව සිනමාපට රාශියක් පැමිණෙන්න නියමිතයි. ඉතින් මේ ඉදිරිපත් කරන්නේ 2015 පැමිණෙන සිනමාපටවල පූර්ව ප්‍රචාරකපට ගණනාවක් එකට එක්කර සෑදු  Mashup වීඩියෝ පටයක්.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fvfXvGdwWh0[/youtube]

තිසර නියෝ

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

තිසර නියෝ has 421 posts and counting. See all posts by තිසර නියෝ

2 thoughts on “2014 වසරත් අවසානයි.. 2015 සිනමාව වෙත සූදානම් වෙමු…

  • January 1, 2015 at 10:00 AM
    Permalink

    නියමයි සහො සේරම ටික තියෙනවා ඔනි කරන එවා !

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!