ඉදිරි දිගහැරුම (LXXX) – Furious 7 කරලියට පැමිණීමට නියමිතයි.

කොහොමද යාලුවනේ.. මාත් කාලයක් තිස්සේ baiscopelk එක්ක එකතු වෙලා ෆිල්ම්, tv seriss down කරගෙන රසවින්දා.ඉතින් මාත් හිතුවා ඔයාලත් එක්ක එකතු වෙන්න ඕන කියල. මුල්ම post එක නිසා අඩුපාඩු ඇති ඒකට සමාවෙන්න.මම මුලින්ම තෝර ගත්තේ 2015 නිකුත් වෙන්න නියමිත  සුපිරි ක්‍රියාදාම ෆිල්ම් එකක්.ඒ තම අපි කවුරු කවුරු දන්න  Fast & Furious film series  එකේ අලුත්ම  ෆිල්ම් එක Furious 7 .

Fast-Furious-7

මේ ෆිල්ම් එක  Chris Morgan ගෙ තිර රචනයයක්.එ වගේම  James Wan තමා මේක direct කරන්නෙ. Music කරන්නෙ Brian Tyler.නිෂ්පාදනය  Michael Fottrell ,Vin DieselNeal H. Moritz .කලින් ෆිල්ම් වල වගේම මේකෙත් අපි කැමතිම වගේම ගොඩක් දක්ෂ starts ගොඩක් රංගනයෙන් දායක වෙනවා. එ තම  Vin DieselPaul WalkerDwayne Johnson(Hercules 2014 බලන්න ඇතිනේ ඔයාල), Michelle RodriguezJordana BrewsterLucas BlackJason Stathamමේ කට්ටිය ගැන ඔයාල හොදට දන්නවනේ. Jason Statham මේ සලරුවට අලුතින් සම්බන්ද වෙන්නේ. ඔයාලට මතක ඇතිනේ fast & furious 6 අවසාන කොටසින් Jason Statham ගැන පොඩි ඉගියක් දෙනවා.

එ වගේම මේ සලරුවේ විශේෂත්වයක් තියෙනවා එ තමා 2013 November 30 මෙලොවෙන් සමුගත්ත අපි කවුරුත් අදුනන  Paul Walker සම්බන්ද උන අවසාන සලරුවත් මේක තමා. එ වෙනකොට මේ ෆිල්ම් එක හදමින් තමා  තිබිල තියෙන්නේ. නමුත් paul walker මරණයත් එක්ක මේ සලරුවේ ඉතුරු වැඩ වලට ඔහුට සමාන හැඩරුව තියෙන actors ල 4 දෙනෙකුගේ සහය අරගන්න තිරණය කරලා තියෙනවා.  CGI තාක්ෂනය යොදාගෙන තමයි මුහුණ හා කටහඩ ලබාගෙන තියෙන්නේ.

The-Release-of-Fast-and-Furious-7-is-around-the-corner

The Fast and the Furious: Tokyo Drift   ෆිල්ම් එක ඔයාලට මතකනේ. මේක අනිත් ෆිල්ම් එක්ක සම්බන්දයක් තිබුනේ නැනේ.නමුත් මේ අලුත් සලරුව හරහා මේ ෆිල්ම් එකත් එකට සම්බන්ද වෙනවා. මේකේ official trailer එක 2014 November 1 තම නිකුත් උනේ. trailer එක බැලුවනම් ෆිල්ම් එක කොහොමද කියල ඔයාල හැමෝටම ගැන හිතාගන්න පුළුවන්.එටරමටම supiri මට්ටමේ තියෙනවා. සලරුව 2015 April 6  තමා නිකුත් වෙන්න නියමිත වෙලා තියෙන්නෙ.

එහෙනම් තවත් post එකකින් හම්බවෙනකල් ගිහින් එන්නම්.මුල්ම post එක නිසා පොඩි comment එකක් දාල යන්න අමතක කරන්න එපා.

8 thoughts on “ඉදිරි දිගහැරුම (LXXX) – Furious 7 කරලියට පැමිණීමට නියමිතයි.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!