හැදෙන හැටි…V : Chennai Express (2013) | වැරදුණු දුම්රිය ගමන……

අද මුල් වතාවට ගෙන්න යන්නේ හින්දි චිත්‍රපටියක් හැදෙන හැටි. ඉතින් ඔන්න එකට තෝරාගත්තේ බොහොම ආවේගශීලි ගමනක නිරතවෙන ආපේ හේවාගේ චෙන්නයි දුම්රිය.  අති සාර්ථක ලෙස තවමත් තිරගත වෙන මේ චිත්‍රපටය අපේ මව් අඩවිය තුලත් ලැබුවේ එසේ මෙසේ සාර්ථකත්වයක් නෙමෙයි. දැනට 15 000 ක් ඉක්මවා බාගත කිරීම් සිදු වෙලා තියනවා. ඒ වගේම මේ තමයි මෙතෙක් ලෝකය පුරාම වැඩිම ව්‍යාප්තියක් සිදුකල හින්දි චිත්‍රපටය. ඒ විතරක් නෙමෙයි චිත්‍රපටිය අපි අතට පත්වෙන්න සති කිහිපයකට ඉහතදී මිට අදාළ ඇන්ඩ්‍රොයිඩ් ක්‍රීඩාවක් පවා නිකුත්වුනා. එහෙනම් ඔන්න ඔබට බාරයි බැලුවා නම් තිරය මත සිදුවීම් තිරයෙන් පිටු පසට එබෙන්නට. බැලුවේ නැති නම් තවම. ඒ පරිසරයේ ඉදලා යන්න කෙලින්ම තිරය ඉදිරියට….


සමීර කරුණාරත්න

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

සමීර කරුණාරත්න has 84 posts and counting. See all posts by සමීර කරුණාරත්න

2 thoughts on “හැදෙන හැටි…V : Chennai Express (2013) | වැරදුණු දුම්රිය ගමන……

 • October 30, 2013 at 9:12 AM
  Permalink

  නියම වැඩක් සහෝ! චිත්‍රපටියක් හදන එකත් වෙලාවකට හෙන විනෝදයි.
  සමහර වෙලාවට හෙනම කට්ටක්.
  ස්තූතියි!

 • October 12, 2013 at 3:45 PM
  Permalink

  එකෙන්ම බැලුවා වගේ තමා ඉතින් 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!