Revolution Season 2 – විප්ලවයේ දෙවැන්න කල එලි බැසීමට සුදානම්….

2012 සැප්ත්ම්බර් 06 වනදා අපේ උපසිරැස රජතුමා පටන්ගත්ත මේ විප්ලවය තමයි මම හිතන හැටියට ශ්‍රී ලංකාවේ වැඩිම පිරිසක් නරබන විදේශීය ටෙලි නාටකය. ඒ වගේම අපේ මුල්ම සමගාමී විකාශය වුනෙත් මේකනේ.කොහොම හරි එකාදිපති පාලනය, ජීවිතය වෙනුවෙන් තම පවුල වෙනුවෙන් මිනිසුන් කරනා දේ, ආදරය බෙදාගන්නා හැටි, අනික් මිනිසා ගැන හිතන හැටි, මුදල් මේ ලෝකේ තියන කොතරම් වැඩකට නැති දෙයක්ද යන්න පවා අපිට පෙන්නුවනේ විදුලිය නැති ලොවක. මම තව කතා නම් කියන්නේ නැහැ හැමෝම බැලු නිසා මේ විප්ලවය.

ඔන්න දැන් විප්ලවයේ දෙවැන්න එන්න සියල්ල සුදානම්. දිනය වෙන්නේ 2013 සැප්තැම්බර් 25 වැනිදා. මේ පාර එන්නේ නිකම්ම නෙමෙයි අලුත් චරිත රැසකුත් එක්ක. Nicole Ari Parker, Patrick Heusinger, Jessica Collins, Jim Beaverවගේ ටෙලිවිශනයේ දැක පුරුදු ප්‍රධාන පිරිසක් හා තවත් විශාල පිරිසක් දෙවැන්නේ ආගමනය එක්ක එකතු වෙලා තියනවා. කතාව කොහොම වේද කියන්න නම් කිසිම සුදානමක් නැහැ, මොකද මේ කතාවේ තියන කුතුහලය කළා දැමීමක් වෙන්නේ එකෙන්. අනික වැඩි කතා කියන්න අපි දන්නෙත් නැහැ නෙව. ඔන්න පුර්ව ප්‍රචාරක පටය තියනවා දෙවැනි කතා සමයට අදාළ සිංහල උපසිරැස එක්කම, විශේෂෙන් ස්තුතියි වන්ත වෙන්නේ ඕනෙ රොයිලි හා වාසල අයියලට වගේම මේ ඔක්කොම ඔයාලට බලන්න පුළුවන් වෙන්න අන්තර්ජාලයට එකතු කරන හසන්ත අයියටත් ස්තුතිවන්ත වෙන ගමන් මම යනවා, 25 වැනිදා වෙනකම් ඇගිලි ගැන ගැන ඉන්න අය පුර්ව ප්‍රචාරක පටය බලලා මේ කතා සමයේ වෙයි කියලා හිතන දේ ලියා යන්න අපි බලමු ඇත්තටම මොකක් වේවිද කියල 25 පස්සේ රොයිලි අයියගේ සිංහල උපසිරැස එක්ක.

සමීර කරුණාරත්න

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

සමීර කරුණාරත්න has 84 posts and counting. See all posts by සමීර කරුණාරත්න

13 thoughts on “Revolution Season 2 – විප්ලවයේ දෙවැන්න කල එලි බැසීමට සුදානම්….

 • Pingback:Revolution [S2E01 - Born in the U.S.A.] | නව ආරම්භය… [සිංහල උපසිරැසි සමඟ] | බයිස්කෝප් සිංහලෙන්

 • September 18, 2013 at 11:49 PM
  Permalink

  ෆට්ට මචෝ, අපි බලාගෙන උන්නේ කවදා දායිදෝ කියලා………………

 • September 16, 2013 at 11:01 PM
  Permalink

  හම්මෝ ඇති යන්තන් මේකේ ඉතුරු ටික බලන්න ලැබෙනවා,මන් හිතුවා අමතක වෙලා වෙන්න ඇති කියලා,එහෙම නෑ වගේ,මන් මේකේ අකමැති දේකට තියන්නේ මග දිගට ඉන්න එවුන් මැරී මැරී යන එක,ට්‍රේලර් එක බලද්දී මන් දැක්කා ඇරොන් මැරෙනවා වගේ,ගිය පාර අන්තිමට නෝරව මැරුණා,මුන් ඔක්කොම මැරිලා අන්තිමට කවුරු ඉතුරු වෙයිද,අනේ මන්දා බලලම දැනගමු

 • September 2, 2013 at 2:06 PM
  Permalink

  අපි ලෑස්තියි!

 • September 2, 2013 at 4:30 AM
  Permalink

  niyamaaaaaaaaaaaaaaaaaai…ikmanta onaaaaaaaaaaaaaaa

 • September 2, 2013 at 5:02 AM
  Permalink

  elaaaaaaa…..
  enakanma tama me balan inne…. .

 • September 1, 2013 at 3:57 PM
  Permalink

  එල එල නියමයි නියමයි… මග බලන් හිටියේ හිතුවටත් වඩා ඉක්මනින් ගෙනත් රොම්බ තැන්ක්ස්..

 • September 1, 2013 at 3:35 PM
  Permalink

  superb…. (y)

 • September 1, 2013 at 8:59 PM
  Permalink

  patta elama ela

 • September 1, 2013 at 3:26 PM
  Permalink

  නියමයි..
  අපි ලෑස්තියි!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!