ෆිල්ම් ඩවුන්ලෝඩ් කරන්නට පහසු මගක්

ගොඩක් අයට ෆිල්ම් ඩවුන්ලෝඩ් කිරීමේදී ඇතිවන ප්‍රශ්නයක් තමයි හරිහමන් මෘදුකාංගයක් නොමැති වීම. විශේෂයෙන් ඩිරෙක්ට් ඩවුන්ලෝඩ් කිරීමේදී තමයි. ඔය ප්‍රශ්නෙ ඇතිවෙන්නේ. මේ සදහා හොද මෘදුකාංග තියෙනවා මේකෙ නම් තමයි ADM.

මේ මෘදුකාංගයෙන් අපිට නැවත් DATA ඔන් කිරීමේදී auto download කරන්නත් අවශ්‍ය නම් wifi only ලෙසද සැකසීම් යොදන්න පුලුවන්. මෙහි ඇති විශේෂත්වය වන්නේ අපට download කිරීමට අවශ්‍ය film එක හෝ software එකේ link එක copy කරනගෙන ඇවිත් මෙහි url එකෙහි enter කිරීමට හැකි වීමයි. අවශ්‍ය නම් ඕනෑම වෙලාවක stop කිරීමටත් නැවත resume කිරීමත් මේ software එකට පුලුවන්.

සැ.යු – මේ software එක smart phones සදහා වීම තමයි එකම ගැටලුව. සමහර විට Os සදහා අලුත් සංස්කරණයක් දැන් නිකුට් වී ඇති. මේ සදහා google සෙවුමක් කර බලන්න.

2 thoughts on “ෆිල්ම් ඩවුන්ලෝඩ් කරන්නට පහසු මගක්

  • March 27, 2019 at 1:46 PM
    Permalink

    Tnx bro mekanum watinawa.

  • March 26, 2019 at 7:49 PM
    Permalink

    iOS walat support karanne nedd meka

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!