සිනමාවේ ගීත ලොවින් ඔබ්බට 28 | What is Love (TWICE) | සිංහල උපසිරැසි සමඟ


යූටියුබ් තුල සහ Vimeo තුල බහුල වශයෙන් කොරියන්, හින්දි සහ දමිල ගීත සහ පූර්ව ප්‍රචාරක පට report වූ නිසා අපගේ බයිස්කෝප් නිල චැනල් දෙකක් දැනට අහිමි වූ නිසා කොරියන්, හින්දි සහ දමිල ගීත සහ ට්‍රේලර් මෙතැන් සිට ඕපන්ලෝඩ් සහ ගූගල් ඩ්‍රයිව් තුල අප්ලෝඩ් කිරීම සිදු කරනවා. මේ නිසා රසික ඔබට යම් අපහසුතාවයක් ඇතිවනවානම් එයට අපගේ කනගාටුව ප්‍රකාශ කරනවා.ට්වයිස් කණ්ඩායම එළිදක්වපු මේ වීඩියෝව එයාලගේ අනිත් මියුසික් වීඩියෝ එක්ක බලද්දී ටිකක් වෙනස් මියුසික් වීඩියෝ එකක්. ඒකට හේතුව තමයි මේ වීඩියෝව නිර්මාණය කරලා තියෙන්නේ සිනමාපට කිහිපයක දර්ශන පාදක කරගෙනයි. සිනමා රසිකයෙක්නම් බොහෝ දුරට මේකට පාදක කරගත්තු සිනමාපට සිහියට නැගේවි. ඉතින් මන් පහලින් දාල තියෙන්නේ මේ වීඩියෝව සහ ඒකට පාදක කරගත්තු සිනමාපට සහ එම දර්ශන ගැන හඳුන්වාදෙන පොඩි වීඩියෝ එකක්. ගීතය රසවිඳලා මේ පහල වීඩියෝවත් නරබන්න…..

තිසර නියෝ (411 Posts)

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.


මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

තිසර නියෝ

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

තිසර නියෝ has 411 posts and counting. See all posts by තිසර නියෝ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *