හොල්මන් ගෙදර

A Haunted House (2013)

2013 ජනවාරි 11 වන දින Open Road Films විසින් ලොව පුරා බෙදා හරිනු ලබන කොමඩි ගණයට අයත් සිනමා නිර්මාණයකි මෙය.අලුත විවාහයට පත් වු Keisha හා Malcolm යුවල පදිංචිය සදහා නව නිවහනයට යනවා ,නමුත් ඔහුන් දැන ගන්නවා මෙහි ඔවුන් පමණක් නොව අමනුෂ්‍යයෝත් ජීවත් වන බව ඒ අතර Keisha භූතාවේශ වූ කාන්තාවක් බවට පත් වෙනවා .Malcolm උත්සාහ ගන්නවා ඔවුන්ගේ විවාහ ජිවිතය ඉදිරියට ගෙන යාමට පූජකයන්ගෙන් හා භූතයෝ අල්ලන පිරිසගෙන් සහය බලාපොරොත්තු වෙනවා .මෙම සිදුවීමි මාලාව විනාඩි 92 පුරා ඔබට නැරඕමට හැකි වෙයි ළඟදීම.

Director:

Michael Tiddes

Writers:

Marlon Wayans, Rick Alvarez

Stars:

 Marlon Wayans, Essence Atkins and Alanna Ubach
ලිපිය චේතිය සහෝගෙන් 

 

විකියා

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

විකියා has 159 posts and counting. See all posts by විකියා

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!