සිනමාවේ ගීත ලොවින් 141 | Zayn Malik & Taylor Swift – I Don’t Wanna Live Forever | Fifty Shades Of Darker | (2017)

කවදාවත් කරලම නැති කැටගරියකින් තමයි අද මෙහ් හමුවෙන්නේ. ඒ තමා සිනමාවේ ගීත ලොවින් ගීත එකතුවේ 141 වැනි නිර්මාණය එක්කයි. Fifty Shades Of Grey (2014) නිර්මාණයේ තිබුණු සුපිරිම සිංදුවක් ඔයාලට මතක ඇති අපේ හේවා සිංහලට පරිවර්තනය කරලා ලබා දුන්නා. ඒ තමා නමින් “Love Me Like You Do” ගීතය. Fifty Shades සිනමා පෙලේ දෙවැන්න මෙවර ආදරවන්තයින්ගේ දිනයේදී නිකුත් වුණා. ඒ චිත්‍රපටියේ නිල ගීතය තමයි සුප්‍රසිද්ධ Taylor Swift 😘😘 හා හිටපු One Direction සංගීත කණ්ඩායමේ ගායක, මෙන්ම තනි උත්සාහයෙන් නැගිටලා ලොකු රසික සංඛ්‍යාවක් මේ වෙද්දී ග්‍රහණය කරගත්තු Zayn Malik. මේ දෙන්නා එකතු වෙලා තමයි මේවර තේමා ගීතය වන I Don’t Wanna Live Forever ගීතය ගායනා කරන්නේ. මෙවර චිත්‍රපටියේ නිල ගීතය ගායන කරන විත්තිය ටේලර් එයාගේ ෆේස්බුක් ගිණුමින් කියලා තිබ්බම මට තිබුණේ ලොකු නොඉවසිල්ලක්. ඔක්කොමත් හරි ඕඩියෝ එක විතරක් නිකුත් කලාට පස්සේ බොහොම අමාරුවෙන් පිස්ස්කේ වගේ, පිඅස්සෙක් වගේ තමයි මේක නිකුත් වෙනකන් බලාන උන්නේ. හරියටම නිකුත් කලේ 2017 ජනවාරි 26 වැනිදා. දැනට ටේලර් ගිණුමින් අප්ලෝඩ් කරපු සිංදුවම මේ වෙද්දී 135,226,105 ප්‍රමාණයක් නරඹලා තියෙනවා. එහෙනම් ඉතින් බලලම ඉන්නකෝ.

දාපු හැම තැනකින්ම වගේ වීඩියෝ එක මැකුවා. ඒ නිසා ගූගල් ඩ්‍රයිව් එකටමෙතැනින්ගිහින් සිංදුව බලන්න. ☺

2 thoughts on “සිනමාවේ ගීත ලොවින් 141 | Zayn Malik & Taylor Swift – I Don’t Wanna Live Forever | Fifty Shades Of Darker | (2017)

  • March 7, 2017 at 11:25 PM
    Permalink

    මොකක්ද සහෝ ඔක්කොම හරියට ලියලා පිස්සෙක් වගේ පිස්සෙක් වගේ කෑල්ල, පිස්සෙක් වගේ පිස්සෙක් වගේ වරද්දලනේ. මාත් සින්දුව රිලීස් වුන ගමන්ම ඩවුන්ලෝඩ් කරලා දවසට හය හත් පාරක් විතර පිස්සෙක් වගේ පිස්සෙක් වගේ ඇහුවා.

  • March 5, 2017 at 8:33 AM
    Permalink

    තෑන්ස් වස්තු XD

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!