ඉදිරි දිගහැරුම CIII | JASON BOURNE 5 (2016) | ඔහු නැවතත් (පූර්ව ප්‍රචාරක පටය සමඟ)

The Bourne Identity (2002) / The Bourne Supremacy (2004) / The Bourne Ultimatum (2007) සහ The Bourne Legacy (2012) ලෙසින් සිව්වරක් ඔබ හමුවට පැමිණි මේ සිනමා අන්දරය පස්වන වරටත් රිදී තිරය ආක්‍රමණයට සූදානම්.bourne-5-2016-jason-bourne-damon

(පෙර ලිපිය) ඉදිරි දිගහැරුම… (XXVII) | Borne 5 ඔහු නොහිටියත්… 

Matt Damon කියන සුපිරි නළුවා රඟපෑ ‘Bourne Trilogy’ යෙන් බිඳී ආවක් වන සිව්වැන්න ගැන ඔබට මතක ඇති. අමතක වන්නට ඉඩක් නෑ ‘Bourne Legacy (2012)’ නමින් Jason Bourne විසින් ඇමෙරිකානු රජයේ රහසිගත කටයුතුවලට උද්ගත කළ ව්‍යසනකාරී තත්ත්වයෙන් පසු සමයේ සිදුවන සිදුවීමක් පදනම් කොටගෙනයි එය තිරයට පැමිණියේ. Damon විසින් කඩාකප්පල් කරන්නට යෙදුණු රහස් ව්‍යාපෘතිය හා සම්බන්ධ වෙමින් මෙවර Jeremy Reneතමයි සිව්වැනි මෙහෙයුම දියත් කළේ.

(පෙර පලවූ ලිපියෙන් උපුටා ගත්තකි)bourne-matt-damon.0.0

සිව්වන සිනමාපටයෙන් වසර හතරකට පසුව සහ ප්‍රධාන ත්‍රිත්වයේ අවසන් සිනමාපටයෙන් වසර නමයකට පසුව තමා නැවත මේ සිනමාපට පෙලේ නව ආගමනය සිදු වන්නේ. එමෙන්ම තෙවෙනි සිනමාපටයෙන් පසුව නැවතත් ජේසන් බෝර්න් ලෙස සුපුරුදු පරිදි Matt Damon එක් වනවා. එමෙන්ම මුල් ත්‍රිත්වය අධ්‍යක්ෂණය කල Paul Greengrass නැවතත් මෙවර අධ්‍යක්ෂණයෙන් එක්වනවා.Fi-M-Top10-Memorable-Movie-Characters-of-the-1990s-720p30_480

තිරගතවන දිනය: 2016 ජූලි 29 (USA)

අධයක්ෂණ: Paul Greengrass

සිනමාපට පෙළ: The Bourne film series

නිෂ්පාදන ආයතනය: The Kennedy/Marshall Company

සිනමාකරණය: Barry Ackroyd

තිර රචනය: Matt Damon, Paul Greengrass, Robert Ludlum, Christopher Rouse

තිසර නියෝ (419 Posts)

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.


තිසර නියෝ

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

තිසර නියෝ has 419 posts and counting. See all posts by තිසර නියෝ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!