ඉදිරි දිගහැරුම XCIII |Croods 2 | ප්‍රාග් ඓතිහාසික කෘෘඩ්ස් පවුල නැවතත්…

අද මම මංසලට ගොඩවදින්නෙ Croods 2වන චිත්‍රපටය ගැන දැනුවත් කිරීමක් කරන්න.

ඔයාලා බලලා ඇති නේද, The Croods (2013) | ලොව මුල්ම සවාරිය…. , කියන මේකෙ පළමු චිත්‍රපටය. බලල නැතිනම් අනිවාරෙන් බලන්න. ගොඩක් ලස්සන කතාවක් තමයි තියෙන්නෙ. එය IMDb 7.5 වගේ ඉහළ අගයක් හිමි කරගෙන තියෙනවා. ඒ ගැනම අපිට එහි උපසිරස සමීප කළ සමීර කරුණාරත්න සහෝගේ ලිපිය මෙතනින් බලන්න. ( http://www.baiscopelk.com/the-croods-2013-ලොව-මුල්ම-සවාරිය-සිංහල/ )

අපි කතා කරන්න ආවෙ මෙහි 2වන චිත්‍රපටය ගැනනෙ. ඉතින් මේ චිත්‍රපටය නිකුත් වෙන්න නියමිත වෙන්නෙ 2017 දෙසැම්බර් 27 වෙනිදා. රචනය සහ අධ්‍යක්ෂණය පළමු චිත්‍රපටයෙ වගේම Kirk De Micco සහ Chris Sanders තමයි කරන්නෙ. මෙය Animation | Adventure | Comedy | Family | Fantasy වර්ගයන්ට අයත් වෙනවා. නිෂ්පාදන ආයතනය වන්නේ DreamWorks Animation සමාගමයි. 20th Century Fox බෙදාහැරීමේ සමාගම විදිහට කටයුත් කරන්න නියමිතයි. හඬකැවීම් ශිල්පීන්ද පළමු චිත්‍රපටයෙ අයමයි. ඒ අය ගැන කියනවනම්, ග්‍රග් ලෙස Nicolas Cage ඊප් ලෙස Emma Stone උග්ගා ලෙස Catherine Keener තන්ක් ලෙස Clark Duke ගයි ලෙස Ryan Reynoldsmaxresdefault (1)

එහෙනම් පූර්ව ප්‍රචාරක පටයක් ආ සැණින් හැකි වුණොත් මම උපසිරස ගේන්නම්.

තවත් ලිපියකින් හමු වෙමු!

ජය!

4 thoughts on “ඉදිරි දිගහැරුම XCIII |Croods 2 | ප්‍රාග් ඓතිහාසික කෘෘඩ්ස් පවුල නැවතත්…

 • November 26, 2020 at 5:39 AM
  Permalink

  SSubtitles nadda iye neda film eka release une

 • February 21, 2018 at 5:50 PM
  Permalink

  sub nadda saho

 • October 4, 2015 at 2:56 PM
  Permalink

  නියමයි. එනකං මග බලාගෙන ඉන්නවා.
  පෝස්ට් එකටත් ස්තුතියි “මැල් සහෝ“ තවත් ලිපියකින් හමුවෙමු. 🙂

 • October 4, 2015 at 10:28 AM
  Permalink

  1 බැලුවා 2 කොටසක් ඒවි කියල හිතුවෙ නෑ. post එක වටිනවා..

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!