සිනමාවේ ගීත ලොවින් ඔබ්බට 4 | Vidya Mashup Cover – ( Sorry – Kandukondain Kandukondain) සිංහල උපසිරසි සමඟින්

අද මේ අරගෙන ආවේ තවත් නවමු ලිපි පෙළක සිව්වන පියනැගුමයි.

සිනමාවේ ගීත ලොවින් ලිපි පෙළ මගින් අපි සිනමාපටවල ගීත ඔබ වෙත සමීප කරනවා. නමුත්මේ ලිපි පෙලෙන් අපි ඔබට සිනමාවෙන් බැහැරව පවතින ගීත සිංහල උපසිරසි සමඟින් ගෙන එන්නට සූදානම්. ශාන් විමුක්ති, හසන්ත වික්‍රමරත්න, සමන් ප්‍රසාද්, හේවා ලුණුවිලගේ ආසිරි ප්‍රියන්ත වැනි සොයුරන් පිරිසක් මේ සඳහා එක්ව සිටිනවා.maxresdefault (1)

අද මේ අරගෙන එන්නේ Vidya නම් යොවුන් ගායිකාව විසින් Justin Bieber ගේ Sorry ගීතය සහ දමිල ගීතයක් වන Kandukondain Kandukondain ගීතය එක්කල අපූර්ව Mashup එකක්. ඒ වගේම හේවා ලුණුවිලගේ ආසිරි ප්‍රියන්ත සොයුරාගේ සිංහල උපසිරසි සමඟින් රසවිඳින්න පුළුවනි.

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.
තිසර නියෝ (397 Posts)

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.


තිසර නියෝ

මෙතන පහළින් තියන සබැඳුම් වලිනුත් ඔබට මාව හමුවෙන්න පුළුවන්.

tisaran has 397 posts and counting.See all posts by tisaran

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *